Hakkımızda

% 100 el yapımı tasarımlar


Tutkuyla üretiyoruz.
Kaliteli işler için.


Venge Mobilya 1993 yılında ilk kuruluşu SAMET MOBİLYA olarak doğdu 2000 yılında KARDEŞLER MOBİLYA olarak kendini geliştirerek devam etti. 2010 yılından günümüze kadar VENGE MOBİLYA SAN. Ve TİC. LTD. ŞTİ. olarak devam ediyor. Venge Mobilya 25 yılı aşkın tecrübesi ve modern çağın isteklerini harmanlayarak kendi kadrosuyla müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde yerine getirmektedir.

Venge Mobilya tecrübeli ustaları ve disiplinli yöneticileriyle kaliteli, perakende veya inşaat bazında mobilya üreterek kısa zamanda müteahhit ve genel kullanıcıların aranan markası oldu.

Vizyon & Misyon

Kalite asla tesadüf değildir. İşimizi her zaman işini en iyi yapan ustalarımıza teslim ediyoruz.

Vizyon

Yarını bugünden inşa eden Venge Mobilya, bugün olduğu gibi yarın da söz sahibi olan ve sektöre öncülük yapan bir değer olarak sevenlerine hizmet vermeye devam edecek, bunu yaparken de yarattığı büyük istihdam ile ülke ekonomisine katkısını her zaman yaptığı gibi en üst seviyede tutacak.

Misyon

Kurulduğun günden beri hep yenilikçi ve ileriye yönelik adımlar atan Venge Mobilya, mobilya sektöründe bir firmadan beklenen kalite, güven ve hizmet anlayışını; çevre duyarlılığı, sosyal sorumluluk ve istihdam sağlama görev bilinciyle sizlere sunmaktadır .